I dag dro vi på ny oppdagelsestur. Nemlig i retning Marbella. Vi kjørte ned via Granada slik at vi fikk sett litt snø!! Ja, faktisk! Vi måtte ta en pitstop og kaste litt snøballer :) Blider fra turen ned kommer i en senere post.
The Mariott´s Marbella Beach Resort er et vakkert sted med maaaange leiligheter, restauranter, butikk, utendørsbassenger, strand, treningsrom/saler og innendørs basseng.
Leiligheten vår er kjempestor, med tre soverom med egne bad og alle har kingsize senger. I tillegg er det vaskerom, kjøkken, spiseplass og stue + balkong. Vi bor i tredje etasje på bildet. Der utemøblene står på terrassen.
Dessverre er det fortsatt “vinter” her i Spania, så badetemperaturen ute er ikke helt innafor! I dag har det også regnet og vært en del tåke, men litt bilder på vei ned til Marbella fikk jeg ihvertfall.
Vi har spist på hotellet med noen venner i kveld. Og i morgen blir det nye utflukter. Lurte på om jeg skulle teste ut treningssalen eller innendørsbassenget. Jeg vet i hvertfall om 4 andre som skal det her i familien. Så da har vel ikke jeg noe valg….
Ha en god natt, så sees vi til en ny og spennende dag i morgen.